Prachtige moderne villa met privézwembad in Rojales
Gelegen in Rojales, dicht bij het Parque Natural de El Recorral, waar u kunt genieten van verschillende wandelroutes. Slechts 10 minuten van het strand van Guardamar, 5 minuten van de golfbaan La Marquesa in Rojales, en dicht bij restaurants en winkels.
Deze spectaculaire moderne villa valt op door zijn ontwerp, ruimte en lichtinval.
De woning ligt op een perceel van 307 m² en heeft 203 m² bebouwde oppervlakte, op een functionele en elegante manier verdeeld.
Op de begane grond vindt u een ruime en lichte woonkamer met open keuken, dankzij de grote ramen die veel natuurlijk licht binnenlaten. Er zijn twee slaapkamers, waarvan één met en-suite badkamer, plus een tweede complete badkamer.
De woning beschikt over een privézwembad, ideaal om het hele jaar door van het mediterrane klimaat te genieten.
De kelder is volledig gerenoveerd en geschikt gemaakt als leefruimte, met een tweede keuken en een grote open woonkamer/ eetkamer. Daarnaast is er een kamer voorbereid om om te bouwen tot bioscoopzaal, inclusief een aan het plafond gemonteerde projector. Op deze verdieping is ook een extra slaapkamer en een complete badkamer.
Een perfecte woning zowel als permanente woning als investering, gelegen in een rustige en goed verbonden omgeving.
Vul het onderstaande formulier in en we beantwoorden je vragen of nemen zo snel mogelijk contact met je op.